TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME

BİLGİLENDİRME

Kullanma Kılavuzu

Sayın Müşterimiz;

PİMAPEN Pencere Sistemlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

PİMAPEN Pencere Sistemlerinin planlanması, üretimi ve montajı yapılırken, aldığınız bu üründen uzun süre memnun kalabilmeniz için büyük titizlik gösterilmiştir.

Bu kullanım kılavuzu ile kapı ve pencerelerinizin değişik bileşenlerini size tanıtmak, kullanımına, bakımına ve onarımına ilişkin birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Pencere ve kapılarınızın bütün özelliklerini en iyi şekilde yararlanabilmeniz için, bu kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanızı ve referans olarak saklamanızı öneriyoruz.

Kullanımdan kaynaklanabilecek problemlerden kaçınabilmeniz ve garanti haklarından yararlanabilmeniz için, bu kullanım kılavuzunda belirtilen hususlara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Pencereleriniz için herhangi bir aksesuara, ayar ve onarımla ilgili bir işleme ihtiyacınız olursa lütfen bayimizi arayınız.


Faydalı Bilgiler

PİMAPEN PVC Pencere ve Kapı Sistemlerinin avantajlarından daha çok yararlanabilmek için dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan, yapılardaki nem ve su buharı yoğunlaşmasını (terlemeyi) bilgilerinize sunmak istiyoruz.

ISICAM MONTAJ-KULLANIM KILAVUZU
İndir
İndirilme Sayısı 513
Dosya Boyutu 1441.63 kb.
İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
İndir
İndirilme Sayısı 296
Dosya Boyutu 86.21 kb.
KALİTE POLİTİKAMIZ
İndir
İndirilme Sayısı 373
Dosya Boyutu 84.95 kb.
GENEL KULLANIM KILAVUZU
İndir
İndirilme Sayısı 416
Dosya Boyutu 469.38 kb.
KULLANIM KILAVUZU-DAHİLİ NEM TERLEME
İndir
İndirilme Sayısı 379
Dosya Boyutu 2157.68 kb.