KALİTE BELGELERİ

KALİTE BELGELERİ

TSE : Pimapen, sektörün TSE kalite belgesine sahip ilk firmasıdır.

ISO-9001:2008 : Tasarım geliştirme üretim, tesis ve servisi içeren en kapsamlı ISO Belgesine sahip PİMAPEN, bu belgeyi yurtdışından ABS Quality Evaluations, Inc.'in tetkikinden başarıyla geçerek almıştır.

OHSAS 18001:2007 : İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.


 

IFT : PİMAPEN'in tüm performans testleri Almanya'daki Rosenheim Enstitüsü (IFT) tarafından yapılmakta ve uluslararası standartlara uygunluk kalitesi bir kez daha belgelenmektedir.

GOST-R : PİMAPEN Rusya İnşaat Bakanlığı'nca verilen, sert iklim koşulları için belirlenmiş standartlara uygunluğunu onaylayan bu belgeye sahiptir.

RAL : Alman PVC pencere profili ve profil hammaddesi üreticilerinin oluşturduğu RAL tarafından verilen ve standartlara uygunluğunu onaylayan PİMAPEN bu belgenin sahibidir.

INCERC : PİMAPEN, Romanya Bayındırlık Bakanlığı İnşaat Ekonomi ve Araştırma Komisyonu (MLPAT) tarafından verilen ve standartlara uygunluğunu onaylayan bu belgeye de sahiptir.

EMI : Macaristan Standartlar Enstitüsü tarafından onaylanan bu belgeye de PİMAPEN'de vardır.

EPW : Pimapen ayrıca, Avrupa Plastik Pencere Üreticileri Federasyonu'na üye olan ve bu Federasyonun belirlediği standartlarda üretilen bir markadır.

ITB : Polonya Teknik ve Yapı Enstitüsü (ITB) tarafından PVC Profil ve pencerelerin standartlara uygunluğunu belgeleyen bu belge de PİMAPEN'de var.