KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1982 yılında alüminyum ve panjur imalatıyla başlayan ESERPEN 1994 yılında PVC Pencere Kapı ve Panjur Sistemleri' nin üretimine başlayarak PİMAŞ’ın ilk üretici bayilerinden biri olmuştur.

Ayrıca 1998 yılı itibariyle İstanbul’da TSEK belgesi alan ilk üretici bayii konumundadır 2.500 m2 kapalı alanda üretim yapan,23 senedir titiz ve deneyimli personeliyle hizmetlerini sürdüren ESERPEN’ in yıllık üretim kapasitesi 180 bin m.tül dür.Aynı zamanda yüzlerce otomatik garaj kapısı , mono blok panjur imalatı ve montajı yapmıştır. 

PİMAPEN markası altında tüketicinin kullanımına değişik amaçlara, zevklere ve mekanlara hitap eden 100'ün üzerinde donanım 50'nin üzerinde profil seçeneklerinden oluşan 17 ayrı seri ve değişik renk alternatifi sunmaktadır. 2004 yılı itibariyle de ilk İstanbul PİMAŞ SIDING bayisi olmuştur. ESERPEN yenilikçi yapısıyla ve tecrübesiyle konusunda ''öncü'' konuma gelmiştir. 

55 kişilik uzman kadrosuyla pencere imalatı, toptan satış ve montaj uygulamalarında rakip tanımayan ESERPEN 'in birçok bayii 'si bulunmaktadır. Hedefini her geçen gün daha da genişleten firmamız 1999 yılı itibariyle Avrupa ülkelerine ihracata başlamıştır.

Lider marka PİMAPEN' e hakkını veren bir ustalıkla, gelişen tüketici haklarını tam olarak karşılamak, ESERPEN’ i bu anlamda ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir.

ESERPEN Deneyimli üretim ekibi ve teknik kadrosuyla dünya standartlarında üretim kalitesine sahiptir. ESERPEN ürün kalitesini, profesyonel servis ekibiyle tamamlamaktadır.

VİZYONUMUZ

   Müşteriye kaliteli hizmet odaklı bir yaklaşımla PVC dünyasında meydana gelen gelişmeleri süratle firmasına yansıtan, yenilikçi, farklı olabilen ve PİMAPEN markasının tercih edilmesinde maksimum düzeyde katkı sahibi olan bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

   Plastik pencerede temsil ettiğimiz marka olan PİMAPEN ile özdeşleşerek sektörde en başarılı uygulayıcı olarak örnek oluşturmak. Türkiye’de ESERPEN isminin kaliteli hizmet anlayışı ile beraber anılmasını sağlamak.